Çağrı Hattı 0 (232) 999 19 61
TR EN

Kurumsal

Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

Firmamız, endüstriyel mutfak sektöründeki talep ve ihtiyaçlara yanıt verebilen kurumsal altyapısı, tecrübesi, hizmet kalitesi ve gücüyle müşterilerinin iş uygulamalarında güvenebileceği stratejik bir çözüm ortağıdır. Turnike Endüstriyel, müşterilerinin istekleri doğrultusunda en doğru çözümleri yüksek kaliteye dayanan hizmet anlayışı ile sunar.

Firmamız, satışta olduğu kadar satış sonrasında da her türlü desteği vermektedir, olası tüm teknik sorunlarda müşteriler ve bayiler ile iletişim halinde olup mümkün olan en hızlı çözümü sunmak için çalışır. Alanında uzman kadrosu ile Turnike Endüstriyel Mutfak, pratik ve yenilikçi çözümler ile müşterilere hizmeti amaç edinmiştir.

Firmamız gelişmiş altyapısı, uzman kadrosu ve sektör lideri çözüm ortakları ile birlikte, işletmeniz e ait endüstriyel mutfak ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunmaktadır.

Vizyonumuz

Turnike Mutfak olarak vizyonumuz; müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye'de ve bölgemizde endüstriyel mutfak ekipmanları sektöründe yer aldığımız konumumuz itibari ile planlı büyümek ve başarıya ulaşmaktır.


Misyonumuz

Tüm Turnike Mutfak çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak. Müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız çözüm odaklı hizmetlerin değerini sürekli arttırarak endüstri sektöründe sürekli gelişen ekipman, teknoloji ve IT çözümleri paralelinde en kaliteli hizmet, ürün ve çözümleri sunmaktır.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyaç duyuyorsunuz?

Bizi şimdi arayın!